Fremskudte socialrådgivere

Den fremskudte socialrådgiver kan afhjælpe problemer i hjemmet /familien og arbejder med tidligt at identificere problemer for at hjælpe med at løse dem inden de bliver for store. Fremskudt socialrådgivning er et tilbud til skoler, dagtilbud og til børn, unge og familier, når barnet/den unge ikke er tilknyttet familieafdelingen.

Anja Holdgaard Nielsen
anja.holdgaard.nielsen@randers.dk
Telefon: 5144 5486

 Claus Garm
claus.garm@randers.dk
Telefon: 2131 0101

Lars Olsen
lars.olsen@randers.dk
Telefon: 5144 5489

Lotte Rasmussen
lotte.rasmussen@randers.dk
Telefon: 2380 8828

 

 Maiken Hougaard
mailto:maiken.hougaard@randers.dk
Telefon: 2131 1321

Malene Godskesen
malene.godskesen@randers.dk
Telefon: 2133 3298

Mette Hansen
mette.hansen@randers.dk
Telefon: 2131 0100

 

 Stinne Thorsen Rasmussen
stinne.thorsen.rasmussen@randers.dk

Sylvia Mortensen
sylvia.mortensen@randers.dk
Telefon: 4021 4566

Trine Konggaard Røjkjær
trine.roejkjaer@randers.dk
Telefon: 2131 1333

Trine Andersen
trine.andersen2@randers.dk
Telefon: 5144 5572