Fremskudte socialrådgivere

Den fremskudte socialrådgiver kan afhjælpe problemer i hjemmet /familien og arbejder med tidligt at identificere problemer for at hjælpe med at løse dem inden de bliver for store. Fremskudt socialrådgivning er et tilbud til skoler, dagtilbud og til børn, unge og familier, når barnet/den unge ikke er tilknyttet familieafdelingen.

  

Anja Holdgaard Nielsen
anja.holdgaard.nielsen@randers.dk
Telefon: 51445486

  

Dorte Pagter Møller
dorte.pagter@randers.dk
Telefon: 23714911

   

Lotte Rasmussen
lotte.rasmussen@randers.dk
Telefon: 23808828

    

Malene Godskesen
malene.godskesen@randers.dk
Telefon: 21333298

      

Sylvia Mortensen
sylvia. mortensen@randers.dk
Telefon: 40214566

     

Lars Olsen
lars.olsen@randers.dk
Telefon: 51445489

   

Trine Andersen
trine.andersen2@randers.dk
Telefon: 51445572