Fremskudte socialrådgivere

Den fremskudte socialrådgiver kan afhjælpe problemer i hjemmet /familien og arbejder med tidligt at identificere problemer for at hjælpe med at løse dem inden de bliver for store. Fremskudt socialrådgivning er et tilbud til skoler, dagtilbud og til børn, unge og familier, når barnet/den unge ikke er tilknyttet familieafdelingen.

  

Anja Holdgaard Nielsen
anja.holdgaard.nielsen@randers.dk
Telefon: 5144 5486

 Claus Garm
claus.garm@randers.dk
Telefon: 2131 0101

  

Dorte Pagter Møller
dorte.pagter@randers.dk
Telefon: 2371 4911

 

Lars Olsen
lars.olsen@randers.dk
Telefon: 5144 5489

   

Lotte Rasmussen
lotte.rasmussen@randers.dk
Telefon: 2380 8828

 

 Maiken Hougaard
mailken.hougaard@randers.dk
Telefon: 2131 1321

    

Malene Godskesen
malene.godskesen@randers.dk
Telefon: 2133 3298

 

Mette Hansen
mette.hansen@randers.dk
Telefon: 2131 0100

 

 Stinne Thorsen
stinne.thorsen@randers.dk
Telefon: 5144 5572

      

Sylvia Mortensen
sylvia.mortensen@randers.dk
Telefon: 4021 4566

     

Trine Konggaard Røjkjær
trine.roejkjaer@randers.dk
Telefon: 2131 1333

   

Trine Andersen (orlov)
trine.andersen2@randers.dk
Telefon: 5144 5572